Hledáte vhodnou novou kuchyni?


sporák, hrnec, pára

Pak zkuste nejprve zažádat o návrh. Jestli se chystáte na novou do novostavby či na její rekonstrukci, pak si můžete zažádat o 3D projekt. Návrhy kuchyní se tak dělají zdarma a rozhodně si všechno můžete říct podle svého přání. Naše vzorníky jsou vám k dispozici. Můžete si samozřejmě vybrat dekor dřeva i styl, spotřebiče, zkrátka všechno!

sporák, pánev, maso, zelenina

Praktická stránka této místnosti

Vždy se snažíme dodržovat jistá pravidla. Samozřejmě, že mezi hlavní patří:
1.      Dodržování přání zákazníka– jestliže máte už vysněnou kuchyni nakreslenou, nebo máte ucelenou představu, kterou nebudete chtít v žádném případě měnit, pak vám vytvoříme 3D projekt zdarma a můžeme se pustit do samotné realizace. Při návrhu také zjistíte cenu, která tak bude stanovená předem, kdybyste chtěli ještě něco měnit. Vždy se snažíme vycházet se vším vstříc našim klientům.
2.      Praktická stránka celé místnosti– je však také nezbytné dodržovat i jiná pravidla, která nesou například praktickou stránku celého prostor. Zde by se vám mělo dobře pohybovat, měli byste také mít všechno potřebné při ruce, zkrátka tak, aby to fungovalo přesně tím správným způsobem. O to se staráme my, a v případě potřeby vám poradíme, jakým jiným způsobem by bylo vhodnější sestavit celou místnost.
3.      Všechno musí sedět do posledního detailu– jelikož jsme výrobci kuchyní, tak se nemusíte obávat toho, že by snad něco nepasovalo. Všechno u nás bude sedět do posledního detailu. Nakreslíme, jsme schopni i některé prostory navrhnou, podle pár vašich přání, pokud se rádi necháte překvapit, ale inspirovat se také můžete v naší galerii již vytvořených a zpracovaných zakázek.
3D projekt vypadá vždy skutečně– nechávat zpracovat si návrh není nesmysl.
4.     Opravdu je to důležité, abychom společně mohli komunikovat a vychytat i poslední mouchy. Všechno by mělo sedět a také dávat smysl a hlavně byste v tom měli najít přesně to, co sami hledáte. Útulnost, vlastní barvy, dekor dřeva, který se vám nejvíce líbí, přesně tak, abyste se zde pokaždé cítili co nejlépe. Vaření je také o tom, že se zde budete cítit dobře. Naše návrhy vypadají opravdu profesionálně a skutečně, což se vždy snažíme dodržet.

dortík, maliny, talířek